Національна
Філармонія
України

Ансамбль "ВЕСЕЛІ МУЗИКИ"

"Веселі музики"

 

 

 

Нині “Веселі музики”, безумовно, один з найвідоміших і популярних в Україні музичних колективів, які виконують народну музику.

Ансамбль був створений в 1981 році. Від початку його існування у колективі працюють:
заслужений артист України  Павло Бугар      - народні духові інструменти, спів;
заслужений артист України  Юрій  Різоль     - ударні інструменти,  спів;
заслужений артист України  Сергій Хитряков  - баян, спів, аранжувальник, художній керівник;
заслужений артист України Олександр Чух    - контрабас, спів.
З 2010 року в ансамблі працює лауреат міжнародних конкурсів Валерій Голуб - спів, скрипка.

В 1987 році артисти стали переможцями на Всеукраїнському  конкурсі артистів естради і здобули звання лауреатів. З 1988 року ансамбль працює в Національної філармонії України.

Цілком заслужено «Веселі музики»   вважаються одним із найбільш знаних колективів не тільки в Україні, а й за її межами. Музиканти ансамблю 46 раз  з успіхом виїжджали  з концертами  за межі України. Свою майстерність музиканти демонстрували в багатьох країнах світу: Англії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Голландії, Іспанії, Греції,  Німеччині, США, Франції, Шотландії, Чехії, Словаччині, Польщі, Фінляндії.  Серед виступів ансамблю за межами України,  багато проходило на самих високих рівнях. Серед них - виступ перед королівською родиною Шотландії, в Організації Об’єднаних Націй, перед Президентами Польщі, Болгарії, Фінляндії, Естонії, Білорусі, та багато інших. Ансамбль «Веселі музики» брав участь і був відзначений як найкращий на багатьох міжнародних фольклорних фестивалях, серед яких:
 Kaltenberg volkfest ( 1991 р. Німеччина),  Folk for Peace  (1990 р. Шотландія), Маковецька струна (1992 р. Словаччина),  Riverfest-competition  (1993 р. США, Техас),   International Hackbret    (1995 р. Німеччина) та багато інших.

Ансамбль багато гастролює по Україні. Протягом 2000 - 2008років  ансамбль дав понад  400  концертів по містах і селах Київської Полтавської, Чернігівської,  Дніпропетровської, Вінницької, Закарпатської, Львівської, Черкаської, Рівненської,  Житомирська, Київської області в рамках мистецької акції «Майстри мистецтв – трудівникам села».

В 2000 році за вагомий   особистий  внесок  у  популяризацію  української народної пісні, високий професіоналізм всім артистам ансамблю було присвоєно  почесне звання «Заслужений артист України». 

Ансамбль записав 5 аудіо альбомів, 4 компакт-диска з українською народною музикою, про нього знято 2 музичних фільми - це своєрідний творчій рекорд серед колективів подібного жанру. Всі записи ансамблю  увійшли в фонд Українського радіо і постійно звучать в ефірі.

У травні 1998 року відома англійська фірма ARC RECORDS  випустила компакт-диск ансамблю “Танці на селі” - перший компакт диск з українською народною музикою, який з успіхом  продається в 56 країнах світу. За період від 1998 по 2006 рік по всьому світу розійшлось тисячі СД із записами народних пісень у виконанні ансамблю  «Веселі музики». В березні 2006 року диск був перевиданий і продовжив свою успішну ходу по всьому світу.

У 2002 році за високий професіоналізм та видатні творчі досягнення ансамблю була  присвоєна міжнародна премія «Золотий Орфей».

З 2001 року з ансамблем виступає солістка Національної філармонії, лауреат Всеукраїнського та Міжнародного конкурсу Тетяна Школьна (народний спів), вокальне тріо «Козачка» складі: Ніна Карзанова, Анастасія Чумаченко, Тетяна Школьна та цимбаліст-віртуоз, лауреат Міжнародного конкурсу Володимир Польовчик.

Дивитись відео ансамблю "Веселі музики" тут

Більш детально про ансамбль на персональному сайті «Веселих музик» www.muziki.com.ua

button

Календар концертів

2017 « лютий »  
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Анонси 

укр          eng    
© Національна Філармонія України, 2008