Лариса Деордієва

Лариса Деордієва

(фортепіано)

Займатись музикою почала з 6 років. Після закінчення в 1973 році Київської середньої спеціалізованої школи-інтернату імені М. В. Лисенка (клас фортепіано Ю. Л. Будницької) вступила до Київської державної консерваторії імені П. І. Чайковського (клас фортепіано професора О. О. Александрова). В 1978 році у Львові завоювала звання лауреата Українського конкурсу. В 1981 році на VI Всесоюзному конкурсі піаністів в місті Ташкенті одержала диплом.
Протягом 1978-1981 роках працювала у Державній чоловічій капелі імені Л. Ревуцького. Багато гастролювала республіками колишнього Союзу.
З 1981 року працює в Національній філармонії України солісткою-інструменталісткою.
Має багато фондових записів на Українському радіо. Брала участь у концертних програмах Українського телебачення. За роки роботи у філармонії підготувала цілу низку яскравих концертних програм: «Вечір джазу», «Вечір вальсів», «Іспанські образи», «Шопен і Ліст», «Бах і його сини», «Радість кохання», «Вечір фантазій», «Музична феєрія води».
Лариса Деордієва має великий сольний репертуар, а також концерти для фортепіано з оркестром: № 1 П. Чайковського, № 3 Л. ван Бетховена, № 23 В. А. Моцарта, № 3 С. Прокоф’єва, «Слов’янський» Б. Лятошинського та інші. Неодноразово виступала з Українським національним симфонічним оркестром, Луганським симфонічним оркестром, Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії.
Л. Деордієва протягом тривалого творчого життя багато гастролювала містами України – у Миколаєві, Херсоні, Одесі, Чернігові, Полтаві. У 2004 році побувала на гастролях у Німеччині. В 2002-2004, 2008, 2010 роках гастролювала з концертами, організованими благодійним фондом «New Beginnings» у Великій Британії. Метою цих гастролей було ознайомлення британських слухачів із духовною музичною спадщиною України. Піаністка виконувала твори Д. Бортнянського, М. Лисенка, В. Косенка, М. Скорика, В. Філіпенка, обробки українських народних пісень. Кошти від цих благодійних концертів були перераховані у дитячі лікарні, санаторії, дитячий будинок «Малятко».

Найближчі події