Анастасія Шутько

Анастасія Шутько

Народилася в місті Києві у мистецькій родині. Початкову музичну освіту здобула у Київській середній спеціальній музичній школі-інтернаті імені М.В. Лисенка (клас фортепіано). Закінчила Київське музичне училище імені Р.М. Глієра за фахами «фортепіано» і «вокал». У 2004 році закінчила вокальний факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського.

У 2002 році Анастасія Шутько стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Нові імена України", у 2004 році отримала Гран-прі Міжнародного конкурсу "Мистецтво ХХІ століття".

З 2004 року працює в Національній філармонії України. Виступала із сольними відділами у Колонному залі імені М.В. Лисенка та Малому залі Національної філармонії, гастролювала у містах України. На сцені Колонного залу імені М.В. Лисенка брала участь в концертному виконанні опери "Біг" В. Бібіка. З успіхом пройшли її гастролі у США, Канаді, Італії. Співачка активно залучається до проведення концертних заходів філармонії та збірних концертів.

У творчому доробку А. Шутько – різноманітний репертуар: численні твори вітчизняних та зарубіжних композиторів-класиків і сучасних авторів, джазові композиції та пісні з мюзиклів. Чудове володіння голосом і яскравий артистичний хист співачки дозволяє їй працювати в різних жанрах та стилях вокально-концертного мистецтва. Неповторне забарвлення тембру співачки полонило серця багатьох слухачів в Україні та за її межами.

Найближчі події