Ольга Чубарева

Ольга Чубарева

Народна артистка України (2015), солістка Національної філармонії України, професор Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, лауреат багатьох міжнародних та національних конкурсів, стипендіат Вагнерівського фестивалю у Байройті (Німеччина), лауреат Міжнародної премії імені Г.Сковороди, володарка титулів "Берегиня", "Чарівний голос" та "Визнання року" Національної презентаційно-рейтингової програми "Діловий імідж України".
Ольга Чубарева співає в різних стилях і жанрах - від Й.С. Баха до А.Шенберга, від старовинної музики до авангарду. Універсальне сопрано співачки дозволяє поєднувати академічний спів із джазом, естрадою, "classical crossover" , прикладом чого є її концерти "Опера. Джаз. Блюз", мега-шоу " lady Opera" у Національному палаці мистецтв "Україна" , кліп "Згадай,Україно!".
У репертуарі співачки - сотні творів, десятки концертних програм. Гастролювала в багатьох країнах світу (Франція, Іспанія, Німеччина, Угорщина, Люксембург, Польща, Чехія, Росія, США, Японія).
Ольга Чубарева - постійний учасник програм Українського радіо і телебачення. Брала участь у телевізійних марафонах пам’яті Майкла Джексона та "Африканські пристрасті" , присвяченому чемпіонату світу з футболу. Також вона виконувала провідні партії у світових прем’єрах опер "Біг" В.Бібіка у Києві та "Сільська опера" Є.Станковича у Тюмені (Росія). У рамках концертних турів "Рідна мова калинова" та "Від Франка до Рильського лине в пісні мова українська" виступила у багатьох містах України. Брала участь у концертах "Зірки оперної сцени" під час проведення Днів Києва у Москві (Росія) та Днів Києва у Кіото (Японія), а також у концерті "Зірки опери" до Дня Незалежності України, у концертах, присвячених Дню України у Парламенті Ради Європи у Страсбурзі (Франція) та на щорічному прийомі мера Страсбурга у Палаці Жозефіни.
Нагороджена "Хрестом Пошани" першого ступеня "За відродження української культури", медаллю " Трудова слава", медаллю "За визначний внесок у поширення ідеї єдності Європи" (Німеччина), Почесною Грамотою Прем’єр-міністра України, грамотами обласних держадміністрацій, Київської міської державної адміністрації та Служби зовнішньої розвідки України.
Володарка спеціального призу Ірини Архипової на Міжнародному конкурсі імені М.І.Глінки (Росія).
Має дві вищі освіти: з відзнаками закінчила Інститут мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету (по класу фортепіано) та Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського (оперний спів).
Була членом журі Всеукраїнського конкурсу імені Р.Кириченко та програми "Нові імена України".

Відео-матаріали:


Ольга Чубарева представляє авторський проект
"Lady Opera і світові зірки " в концерті " EUROPE ". (І частина)
Національний палац "Україна", 18.04.2015


Ольга Чубарева представляє авторський проект
"Lady Opera і світові зірки " в концерті " EUROPE ". (ІІ частина)
Національний палац "Україна", 18.04.2015Найближчі події