Ярослава Руденко

Ярослава Руденко

Заслужена артистка України,
солістка Національної філармонії України і Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України,
лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів, титулована на звання “Людина року” в номінації “Талант і визнання Полтавщини”, нагороджена медаллю Міністерства оборони України
“За сприяння розвитку Збройним силам України”

Ярослава Руденко народилася в селі Рудка Гребінківського району Полтавської області. Закінчила студію при Національному українському народному хорі імені Г. Верьовки, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Співачка є активною учасницею і організатором благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей, концертів для бійців АТО. Вона співає в різних стилях і жанрах - від фольклорного стилю до естрадно-народного. У її репертуарі багато народних пісень з усіх регіонів України, а також пісні на вірші Миколи Луківа, Марії Бойко, Вадима Крищенка, Бориса Олійника, Миколи Сома, Ірини Кириліної, Руслана Білишка, Олександра Мороза, Дмитра Луценка.
Співачка випустила три аудіодиски: “Тобі”, “Заспівай, моя родино”, “Нескорена”. Відзняла чотири відеокліпи: “Спасибі Вам, мамо”, “Батько і мати”, “Новорічна“, “Любов коротша за життя”. Має понад 20 сольних концертних програм.
Співачка співпрацює з ансамблями “Дивограй” та “Веселі музики” Національної філармонії України, хором і оркестром Ансамблю Збройних сил України, Академічним оркестром народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, Національним хором імені Г. Верьовки, фольклорним колективом “Божичі”.
Ярослава Руденко є активною учасницею різноманітних теле- і радіопрограм.

Найближчі події