"Саксоманія. Від класики до джазу."
"Саксоманія. Від класики до джазу."

21-05-2020 20:00

SAXOMANIA / Онлайн концерт

Національна філармонія України транслює наживо онлайн концерти.

21 травня

, у четвер, о 20.00 у Колонному залі імені Миколи Лисенка знаний Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України представить концерт із назвою «SAXOMANIA». Цього разу участь також беруть піаніст Вячеслав Полянський, саксофоніст Кента Ігараші та перкусіоніст Сергій Хмельов.

Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України існує вже 35 років. Колектив створено солістом оркестру Національної опери України Юрієм Василевичем. У складі цього квартету також – Михайло Мимрик, Олександр Москаленко та Сергій Гданський.

Взагалі, у репертуарі квартету – фолк, класична музика та джаз. У програмі цього концерту звучатимуть, зокрема, популярні твори Йоганна Себастьяна Баха, Джорджа Гершвіна, Гленна Міллера та Мирослава Скорика. Але відкриють цей травневий концерт «Українські старовинні танці XVI-XXI століть» в аранжуванні Юрія Василевича.

Особливістю вечора також є участь молодого, але вже знаного, саксофоніста Кента Ігараші, учня Юрія Василевича. Йому 18 років. Він народився в Японії, але від 5-ти років живе в Києві. Кента Ігараші мав безліч майстер-класів у найкращих саксофоністів світу, став лауреатом понад 30-ти міжнародних конкурсів, володарем Президентської стипендії й не лише. І ще музикант, закоханий у саксофон, 2015-го записав першу власну платівку.

Подаруйте собі вечір

SAXOMANIA

, а значить дивовижної насолоди музикою разом із неперевершеними виконавцями!

Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції?

Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

Насолоджуймось вишуканою класикою, найкращими виконаннями разом і вдома! Стежте за анонсами Національної філармонії України та залишайтеся із нами!

Квитки онлайн:

https://bit.ly/35EViiF

Вартість квитків: 0 грн - 0 грн

Найближчі події