«П’яццолла і танго»
«П’яццолла і танго»

27-05-2020 20:00

«П’яццолла і танго» / Онлайн концерт

 

Національна філармонія України транслює наживо онлайн концерти.

 

27 травня, у середу, о 20.00 у Колонному залі імені Миколи Лисенка солісти Національної філармонії України, народний артист України, баяніст В’ячеслав Самофалов та лауреат міжнародних конкурсів, піаністка Марія Віхляєва подарують вечір танго.

Аргентинський композитор-класик ХХ століття та бандонеоніст Астор П’яццолла оновив «старе» танго та створив власне, що дозволило танго звучати зі сцени філармонії. Цього вечора окрім всесвітньо відомої музики П’яццоли та Гальяно, зокрема, можна почути й легендарне танго «Та остання неділя». Польський піаніст, диригент і композитор Єжи Петерcбурський, якому цього річ було125 років, створив цей шлягер 1935-го.

У програмі концерту звучатимуть популярні твори Aстора П’яццолли, Aнхеля Вільйольдо, Єжи Петерсбурського, Герардо Родрігеса та Рішара Гальяно в аранжуванні українського композитора, диригента і баяніста В’ячеслава Самофалова:

 

1.      Aстор П’яццолла:

Прощай, Ноніно (Adios Nonino), Фугата (Fugata) сюїти «Сильфіда та Ундіна», Самотність (Soledad) сюїти «Сильфіда та Ундіна», Віолентанго (Violentango, 1974), Miлонга Янгола (Milonga del Angel) сюїти «Янгол», Смерть Янгола (La muerte del Angel) сюїти «Янгол»

2.      Aнхель Вільйольдо:

Кукурудзяне зернятко (El Сhoclo).

3.      Єжи Петерсбурський:

«Та остання неділя» (To ostatnia niedziela).

4.      Aстор П’яццолла:

Мрії (Los Suenos).

5.      Герардо Родрігес:

Кумпарсіта (La Сumparsita).

6.      Aстор П’яццолла:

Будь ласка (S’il vous plait), Прощавай, Париж (Chau Paris), Забуття (Oblivion), Лібертанго (Libertango).

7.      Рішар Гальяно:

Танго для Клода (Tango pour Claude).

 

Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції? Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

 

Насолоджуймось вишуканою музикою, найкращими виконаннями разом і вдома! Стежте за анонсами Національної філармонії України та залишайтеся із нами!

Квитки онлайн: 

https://bit.ly/3fuOU20

Вартість квитків: 0 грн - 0 грн

Найближчі події