Онлайн концерт : Гринюк (фортепіано). Київський камерний оркестр
Онлайн концерт : Гринюк (фортепіано). Київський камерний оркестр

17-10-2020 19:00

Онлайн концерт

:

Гринюк (фортепіано). Київський камерний оркестр

 

17 жовтня

 о 19:00

у Національній філармонії України виступить легендарний піаніст Олексій Гринюк, який нині живе у Великій Британії. Цього вечора звучатиме музика класиків ХІХ століття – Фридерика Шопена та Йоганнеса Брамса.

Зокрема, Другий фортепіанний концерт буде представлено слухачам у версії для фортепіано та струнних. Кілька років тому це перекладення здійснив сучасний польський піаніст Бартоломео Комінек. Їх виконає Київський камерний оркестр під орудою диригента Наталії Пономарчук.

Відомо, що і перший, і другий фортепіанні концерти написані та вперше виконані Шопеном у березні 1830-го у Варшаві. Перший концерт створено пізніше, однак опублікований раніше, чому він й отримав перший номер.

Але саме Другий фортепіанний концерт, сповнений пристрасної меланхолії, писався під впливом нерозділених почуттів Шопена до Констанції Гладковської, обдарованої співачки, знаної варшавської красуні. Пізніше цей концерт присвячено Дельфіні Потоцькій, першій дружині Мечислава Потоцького, в яку був закоханий і поет Зигмунт Красінський.

Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції? Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

 

Насолоджуймось вишуканою класикою, найкращими виконаннями разом! Стежте за анонсами

Національної філармонії України та залишайтеся із нами!

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події