"Київська камерата запрошує". БЕТХОВЕН, ЧЕРНІ
"Київська камерата запрошує". БЕТХОВЕН, ЧЕРНІ

09-08-2021 19:00

09.08.2021

9 серпня у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні вечори» відбудеться концерт із циклу «Київська камерата» запрошує.

У виконанні цього колективу, художнім керівником і головним диригентом якого є Валерій Матюхін, але цього разу під орудою Богдана Шведа (Швейцарія) звучатиме музика Людвіга ван Бетховена та, його учня, Карла Черні.

«Київську камерату» називають «ансамблем солістів» не задля красного слівця. Кожен музикант оркестру – яскрава особистість і без перебільшення фахівець високого рівня. Це дозволяє кожному бути солістом. Чимало виконавців ансамблю є лауреатами і дипломантами міжнародних конкурсів.

Концерт із циклу «Київська камерата запрошує» – той випадок, коли ви зможете переконатися у невичерпності творчого потенціалу цього колективу.

Окрім, увертюри «Коріолан», можна буде почути і Третю симфонію Людвіга ван Бетховена, що більш відома під назвою «Героїчна». Коли йдеться про цей твір, неодмінно згадують історію її нещасливої присвяти. Композитор спершу присвятив твір Наполеону Бонапарту, але коли дізнався, що той оголосив себе імператором французів, відмовився від присвяти. Традиційно вважається, що у другій частині симфонії (похоронний марш) автор символічно хоронить свого колишнього кумира.

Програму вечора доповнить Концерт для фортепіано на чотири руки Карла Черні, який звучатиме у виконанні «Kyiv Piano Duo» – Олександри Зайцевої та Дмитра Таванця.

Програма:

Л. Бетховен – Увертюра «Коріолан», тв. 62

К. Черні – Концерт для фортепіано на чотири руки з оркестром до мажор, тв. 153

Л. Бетховен – Симфонія № 3 («Героїчна») мі-бемоль мажор, тв. 55

Вартість квитків: 80 грн - 400 грн

Найближчі події