Онлайн концерт: Дворжак. Олексій Шадрін (віолончель). Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Дворжак. Олексій Шадрін (віолончель). Симфонічний оркестр НФУ

01-10-2021 19:00

Онлайн концерт: Дворжак. Олексій Шадрін (віолончель). Симфонічний оркестр НФУ

1 жовтня, у Міжнародний день музики, звучатимуть твори Антоніна Дворжака.

Світова спільнота нині відзначає 180 років від дня народження цього композитора-класика. Дворжака називають «чеським Брамсом». Нагадаємо, у 1890-ті Дворжак став всесвітньо відомим композитором. Його запросили очолити консерваторію у Нью-Йорку. У ці роки, зокрема, він створив і симфонію «Із Нового світу», і Віолончельний концерт. Цікаво, що саме цей концерт був високо оцінений Йоганнесом Брамсом.

Цього разу віолончеліст Олексій Шадрін виступить разом із Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під орудою головного диригента Миколи Дядюри та виконає цей концерт. Олексій зазначив: «Концерт Дворжака особисто для мене є однією із вершин віолончельної репертуару. Тут віолончель заявляє про себе як повноцінний сольний інструмент. Дворжак написав цей концерт після смерті сестри його дружини... У цій музиці – буря емоцій...» Програму вечора доповнять увертюра «Карнавал» та «Слов’янські танці» Антоніна Дворжака.

Програма концерту:

А. Дворжак. Концерт для віолончелі з оркестром сі мінор, тв. 104

А. Дворжак. Увертюра «Карнавал», тв. 92,

А. Дворжак. Слов’янські танці: тв. 46 № 1, 2, 3, тв. 72 № 1, 2, 3

Подаруйте собі вечір вишуканої класики у Міжнародний день музики!

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 1 жовтня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події