Онлайн концерт: Моцарт. Юрій Кот (фортепіано)
Онлайн концерт: Моцарт. Юрій Кот (фортепіано)

29-10-2021 19:00

Онлайн концерт: Моцарт. Юрій Кот (фортепіано)

29 жовтня разом із академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна виступить знаний піаніст Юрій Кот. Цей вечір стане третім у рамках циклу «Всі фортепіанні концерти Моцарта». Цього разу звучатимуть Третій, Тринадцятий та Двадцять третій.

Так, якщо Третій концерт написано Моцартом у віці 11 років, то 23-й – за п’ять років до смерті композитора. За словами Юрія Кота, у ньому – неймовірна гармонія емоційного змісту та довершеної архітектоніки: «у другій частині - геніальна сповідь... Це – танець крізь сльози, мажор середньої частини якої сприймається як посмішка Джоконди...»

Програма концерту:

В. А. Моцарт. Концерт № 3 для фортепіано з оркестром ре мажор, КV. 40

В. А. Моцарт. Концерт № 13 для фортепіано з оркестром до мажор, КV. 415

В. А. Моцарт. Концерт № 23 для фортепіано з оркестром ля мажор, КV. 488

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 29 жовтня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події