Онлайн концерт: Олексій Гринюк (фортепіано, Велика Британія). Київський камерний оркестр.
Онлайн концерт: Олексій Гринюк (фортепіано, Велика Британія). Київський камерний оркестр.

15-01-2022 19:00

15 січня в Національній філармонії України відбудеться концерт Київського камерного оркестру, за диригентським пультом – Наталія Пономарчук. Звучатиме вишукана музика віденських класиків, створена в другій половині XVIII століття. Солістом виступить український піаніст Олексій Гринюк. Нині він мешкає у Великій Британії, але його досить часто можна почути і в Києві.

Нагадаємо, Олексій Гринюк як виконавець має особливий стиль: неперевершена техніка природно поєднується із глибиною та переконливістю інтерпретації. Він отримав освіту в Київській спеціалізованій музичній школі імені Миколи Лисенка (1994; кл. Н. Гриднєвої) та Національній музичній академії України імені Петра Чайковського (1999; кл. В. Козлова). Після закінчив Королівську академію музики в Лондоні (2000; кл. Х. Мілна). Олексій є членом артистичного комітету Міжнародного скрипкового конкурсу імені Бенджаміна Бріттена, де також був і членом журі відбіркового туру конкурсу. Олексій гастролює містами США, Франції, Нідерландів.

Цього разу в Києві він виконає сольну партію в Другому фортепіанному концерті Людвіга ван Бетховена. Адже, сферою його виконавської зацікавленості є якраз твори класиків XVIII та ХІХ століть. Програму вечора доповнить Симфонія № 25 Вольфганга Амадея Моцарта.

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 15 січня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події