Онлайн концерт: Вольфганг Амадей Моцарт.
Онлайн концерт: Вольфганг Амадей Моцарт.

27-01-2022 19:00

27 січня святкуймо день народження Вольфганга Амадея Моцарта у Національній філармонії України. Ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України під орудою Ігоря Андрієвського та органістка Валерія Балаховська представлять твори віденського класика.

Звісно, основні теми моцартівської симфонії № 40 відомі багатьом із дитинства. Нагадаємо, що вона написана влітку 1788-го. Вже понад два століття музика симфонії не втрачає власної популярності. Можливо, й тому, що є новаторським твором на свій час. Адже, зокрема, передбачає ліризм у творах композиторів-романтиків.

Цього вечора у програмі концерту також звучатимуть «Коронаційна меса» (KV 317) та «Фантазія для органа» (фа мінор, KV 608) Вольфганга Амадея Моцарта.

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 27 січня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Подобається

Коментувати

Поширити

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події