Абонемент №10: Чайковський, Бетховен. Марк Бушков (скрипка) Бельгія
Абонемент №10: Чайковський, Бетховен. Марк Бушков (скрипка) Бельгія

29-03-2019 19:00

29 березня у Національній філармонії України дасть концерт Марк Бушков, феноменальний скрипаль із Бельгії. У супроводі філармонічного симфонічного оркестру під орудою Миколи Дядюри музикант зіграє сольну партію у знаменитому Першому скрипковому концерті Петра Чайковського.

Минулого року Марк Бушков вже виступав у столичній філармонії. Концерт відбувся з великим успіхом, отже, лишається сподіватись, що фанатів у артиста стало ще більше.

Марк народився 1991 року в Монпельє у родині музикантів (батько – скрипаль і диригент Євгеній Бушков, мати – скрипалька Аліса Вайтснер, дід – скрипаль Роберт Бушков). Музикою почав займатися від п’яти років, а вже в шість – дав свій перший концерт на сцені. Навчався в Ліонскій консерваторії, відтак – у Вищій школі музики і танцю в Парижі, а тоді в Гамбурзі. В 17 років став лауреатом I премії престижного Міжнародного конкурсу в Льєжі. Поза тим він – переможець конкурсу «Молоді концертуючі артисти» в Лейпцигу (2010), Конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі (2012), Міжнародного конкурсу скрипалів у Монреалі (2013).

Марк Бушков грає на скрипці французького майстра Жана-Батіста Війома 1895 року виготовлення.

Абонемент № 10 «СИМФОНІЧНИЙ ВИМІР»

Академічного симфонічного оркестру

Національної філармонії України

Диригент – МИКОЛА ДЯДЮРА

Соліст – МАРК БУШКОВ (скрипка) Бельгія

«ІДЕАЛ»

Програма:

П. Чайковський - Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв.35

Л. Бетховен – Симфонія № 4 сі-бемоль мажор, тв. 60

Вартість квитків: 0 грн - 0 грн

Найближчі події