Абонемент №7: КАРЛО ГРАНТЕ (Італія), Симфонічний оркестр НФУ
Абонемент №7: КАРЛО ГРАНТЕ (Італія), Симфонічний оркестр НФУ

15-03-2019 19:00

За підтримки Посольства Італійської Республіки в Україні, Італійського інституту культури в Україні в рамках абонементу «Мистецтво фортепіанної гри» виступить Карло Гранте (Італія). У супроводі філармонічного симфонічного оркестру італійський піаніст виконає знаменитий Третій фортепіанний концерт Сергія Рахманінова.

Карло Гранте – один із найактивніших сучасних піаністів. Його виконавська практика охоплює не лише концертні виступи у престижних залах Європи й Америки, але й численні проекти, здійснені у студіях звукозапису. Дискографія піаніста на сьогоднішній день налічує понад п'ятдесят компакт-дисків. Репертуар артиста - від Доменіко Скарлатті до композиторів пізнього романтизму.

Гранте народився 1960 року в місті Л’А́квіла (центральна Італія). Закінчив Національну академію святої Цецілії в Римі, пізніше навчався у США у славетній Джуліардській школі та в Лондоні.

Виступав у Нью-Йорку, Чикаго, Відні, Лондоні, Римі, Мілані, Лейпцигу, Дрездені, Москві, Сінгапурі, Загребі, Бухаресті, Стамбулі та багатьох інших містах.

Гранте займається також дослідницькою діяльністю, є автором низки наукових статей із методології фортепіанного виконавства.

У програмі концерту прозвучать також Проста симфонія і Варіації та фуга на тему Генрі Перселла («Путівник по симфонічному оркестру») Бенджаміна Бріттена.

Абонемент № 7 – «МИСТЕЦТВО ФОРТЕПІАННОЇ ГРИ»

КАРЛО ГРАНТЕ (Італія)

Академічний симфонічний оркестр

Національної філармонії України

Диригент - МИКОЛА ДЯДЮРА

Програма:

С. Рахманінов – Концерт № 3 ре мінор для фортепіано з оркестром

Б. Бріттен – Проста симфонія

– Варіації і фуга на тему Перселла (Путівник по симфонічному оркестру)

Вартість квитків: 280 грн - 400 грн

Найближчі події