Live online concert: ВІДКРИТТЯ 157-го КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ
Live online concert: ВІДКРИТТЯ 157-го КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ

15-09-2020 19:00

Live online concert: ВІДКРИТТЯ 157-го КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ

15 вересня академічний симфонічний оркестр під орудою Миколи Дядюри відкриє 157-й концертний сезон Національної філармонії України. Звучатимуть твори класиків – Вольфганга Амадея Моцарта, Пауля Ґіндеміта, Франца Шуберта та Валентина Сильвестрова. І це - символічно.

Нині музикою Валентина Сильвестрова так само захоплюються, як і Моцартом. Адже, її знають у світі. Творчість Моцарта і Шуберта – близькі «сфери» для Сильвестрова.

Цікаво, що Шуберт і Моцарт не були знайомі особисто. Але до 1816 року Шуберт вчився основам композиції та контрапункту в старшого сучасника – Антоніо Сальєрі. Звісно, що у власній творчості Шуберт значно продовжив традиції віденських класиків.

Стиль Ґіндеміта – протилежність до творчості Сильвестрова. Але твір «Камерна музика» написано Ґіндемітом у 1920-ті роки. Цей період у творчості композитора був «неокласичним». Слухаймо музику класиків та насолоджуймося магією живої музики разом!

Академічний симфонічний оркестр

Національної філармонії України

Диригент – МИКОЛА ДЯДЮРА

Програма:

В. А. Моцарт– Увертюра до опери «Луцій Сулла»

П. Ґіндеміт – Камерна музика (Kammermusik),тв.24 №1

В. Сильвестров – Елегія, Пастораль

Ф. Шуберт – Симфонія № 3 ре мажор, D. 200

Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції? Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

Насолоджуймось вишуканою класикою, найкращими виконаннями разом! Стежте за анонсами

Національної філармонії України та залишайтеся із нами!

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події