Оновлена веб-сторінка Національної філармонії України
Оновлена веб-сторінка Національної філармонії України

01-01-197009.03.2017 18:20:05

Шановні друзі!


Ми раді вітати вас на оновленій веб-сторінці Національної філармонії України!

Ми намагалися, щоб на цій сторінці у динамічній і сучасній формі була відображена найширша інформація про концерти, гастролі, колективи і солістів, діяльність Національної філармонії України.

Нині ми продовжуємо роботу над вирішенням деяких технічних завдань для оптимізації функцій веб-сторінки, а також над заповненням різних розділів сайту як українською, так і англійською мовою. 

Вся інформація про концерти в Колонному залі імені М. В. Лисенка та в інших залах Києва синхронізована з програмою електронного продажу квитків. Ми сподіваємося, що на нашому сайті вам буде зручно резервувати і купувати квитки на філармонійні концерти.

У розділах «Найближчі події» та «Афіша» ви бачите зображення-плакати всіх концертів філармонії, запланованих до кінця наступного місяця, і можете знайти детальну інформацію про виконавців та програму, натиснувши на кнопку «Детальніше», яка знаходиться в нижньому правому куті зображень-плакатів:

site5.jpg

Також можна швидко знайти інформацію про концерт, запланований на конкретну дату, через електронний календар на головній сторінці та у розділі «Афіша»:

site6.jpg

Якщо ви помітили помилку або неточності в поданій інформації, просимо повідомляти нам на електронну адресу, кнопка якої розміщена справа у верхній та нижній частинах сторінки поруч з кнопками Facebook та Instagram, і в найкоротший термін ми постараємося усунути недоліки.

site8.jpg

Звертаємо вашу увагу на те, що в окремих, виняткових випадках дата проведення, програма та склад виконавців концертів можуть змінюватися, або концерт може бути відмінений з поважних причин.

Ласкаво просимо на оновлену веб-сторінку Національної філармонії України!

Найближчі події