Порядок повернення квитків, придбаних на концерти НФУ
Порядок повернення квитків, придбаних на концерти НФУ

Порядок повернення квитків, придбаних на концерти Національної філармонії України


1. В разі відміни концерту всі придбані квитки, як електронні так і касові  приймає тільки каса Національної філармонії України. Гроші повертаються готівкою в обмін на роздрукований придбаний квиток.

2. В разі перенесення концерту придбані квитки дійсні. Якщо відвідувача не влаштовує  нова призначена дата концерту, квиток можна повернути до фактичного початку даного концерту. При цьому: квитки, придбані в касі філармонії, приймає каса філармонії, повертаючи кошти готівкою.

Електронні квитки, придбані  на сайтах  philarmonia.com.ua або kontramarka.ua, приймає агент з продажу електронних квитків  kontramarka.ua, повертаючи гроші на електронну картку, з якої було сплачено за квиток. Для повернення електронного квитка, напишіть листа на пошту help@mticket.com.ua, до листа додайте електронні квитки та електронну квитанцію про оплату.

2.1. Також, повідомляємо Вам, що у вихідні та святкові дні з усіх питань повернення квитків необхідно звертатися до квиткової каси Національної філармонії України (тел. 044 278-16-97).

3. З усіма іншими питаннями звертайтесь, будь ласка, до квиткової каси Національної філармонії України.

Телефони каси: +38 044 270-59-04    +38 044 278-16-97

Режим роботи каси:  з 10-00 до 19-00

Перерва: 14-00 - 15-00

Каса працює без вихідних 
 


Найближчі події