Онлайн концерт: В.А. Моцарт. Київський камерний оркестр
Онлайн концерт: В.А. Моцарт. Київський камерний оркестр

22-06-2021 19:00

22 червня звучатиме музика Вольфганга Амадея Моцарта. Молодий український піаніст Костянтин Товстуха виконає моцартівські концерти. Супровід здійснить Київський камерний оркестр під орудою головної диригентки Наталії Пономарчук.

Нагадаємо, що у XVIII столітті жанр інструментального концерту був надзвичайно популярним. Моцарт був і виконавцем, мав постійні виступи. Тому, концерт як жанр його цікавив завжди. Із майже трьох десятків фортепіанних концертів Моцарта, цього разу звучатимуть два – 9 та 14, які написано у період 1782-1786 років. За словами Костянтина, дев’ятий та чотирнадцятий концерти подібні лише за складом, для якого їх написано, та тональністю: «...вони – абсолютно різні за формою, змістом, масштабом. Зокрема, дев’ятий концерт – величний із трагічною другою частиною, то чотирнадцятий – більш камерний, а друга частина у ньому – пасторальна».

Програму концерту доповнить Симфонія № 33, яку створено 1779-го, але переглянуто 1782 чи 1785, тобто в період, коли і було написано фортепіанні концерти. Саме у цей час композитор переїхав до Відня, де виступав у світських салонах та при імператорському дворі. А ще влаштовував «академії» – своєрідні авторські концерти, в яких був і виконавцем, і диригентом, й автором творів. До речі, паралельно створювалася й опера «Весілля Фігаро», прем’єра якої відбулася 1786-го під орудою автора.

Програма:

В. А. Моцарт. Концерт № 9 для фортепіано з оркестром мі-бемоль мажор, КV 271

В. А. Моцарт. Концерт № 14 для фортепіано з оркестром мі-бемоль мажор, КV 449

В. А. Моцарт. Симфонія № 33 сі-бемоль мажор, KV 319

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 22 червня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події