"Київська камерата запрошує". БОРТНЯНСЬКИЙ, БЕРЕЗОВСЬКИЙ, БАРВІНСЬКИЙ, СТАНКОВИЧ, ШЕВЧЕНКО
"Київська камерата запрошує". БОРТНЯНСЬКИЙ, БЕРЕЗОВСЬКИЙ, БАРВІНСЬКИЙ, СТАНКОВИЧ, ШЕВЧЕНКО

23-08-2021 19:00

23.08.2021

23 серпня, до 30-ї річниці Незалежності України, у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» відбудеться концерт із циклу «Київська камерата запрошує», де звучатимуть твори лише українських композиторів – Василя Барвінського, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Володимира Птушкіна, Євгена Станковича та Юрія Шевченка.

Цього вечора, зокрема, співачка Оксана Нікітюк виконає три пісні з циклу «Празькі обробки українських народних пісень» класика ХХ століття Василя Барвінського. За її словами, цей цикл композитор написав на замовлення проректора Празької консерваторії д-ра Бранденбергера для своєї дружини-співачки. Оксана також зазначила: "На початку хорової партитури відомої Колискової Кошиця написано «за Барвінським». Завжди було цікаво, що саме це означає. Коли мені потрапили в руки ноти "Колискової" Барвінського, побачила, що твір Кошиця є адаптованим і доповненим перекладенням колискової «Ой, ходить сон» Василя Барвінського для голосу і фортепіано."

Солістами цього вечора теж виступлять скрипалі Богдана Півненко, Кирило Бондар та Сандра Василькова, Діана Коваль та Корній Шелдунов, альтистка Катерина Супрун, співаки Роман Меліш, Дар’я Миколенко та Анастасія Поліщук.

Програма:

Д. Бортнянський. Концертна симфонія B-dur

Д. Бортнянський. Аве Марія для 2-х голосів та струнних

Д. Бортнянський. Увертюра до опери «Свято сеньйора»

М. Березовський. Дві концертні арії з опери «Демофонт»

Ю. Шевченко. Батярські пісні для скрипки та оркестру

В. Барвінський Три пісні з циклу Празьких обробок українських народних пісень (оркестровка О. Левковича): «Ягіл, ягілочка», «Ой ходить сон», «Чи ти мене вірно любиш»

В. Птушкін «Брентфорська відьма» для двох скрипок та оркестру

Ю. Шевченко Концертіно для двох скрипок та оркестру

Ю. Шевченко «Віденський салат» для трьох скрипок та оркестру

Є. Станкович «Майже серенада» для скрипки, альта та камерного оркестру

Вартість квитків: 80 грн - 400 грн

Найближчі події