ВІВАЛЬДІ, П’ЯЦЦОЛЛА –«ПОРИ РОКУ». Київський камерний оркестр
ВІВАЛЬДІ, П’ЯЦЦОЛЛА –«ПОРИ РОКУ». Київський камерний оркестр

11-08-2021 19:00

11.08.2021

11 серпня у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» звучатиме музика італійця Антоніо Вівальді та аргентинця Астора П’яццолли.

Пори року – одна із найпопулярніших тем в історії мистецтва. Зокрема, у музиці до цієї теми зверталися класики різних епох – італієць Антоніо Вівальді, австрієць Йозеф Гайдн, аргентинець Астор П’яццолла, а також – сучасний український композитор Золтан Алмаші. Перелік імен можна продовжувати…

У філософському підтексті пір року – життя людини. Від весни (народження) – до літа (розквіт), від осені (зрілість) – до зими (смерть). Музичні пори року неодмінно знаходять резонанс у серцях слухачів.

Адже, людина постійно замислюється про життя і смерть, про смисл існування. Музика дозволяє кожному переосмислити власну біографію, спонукає озирнутися, подивитися на самого себе, побачити радісні моменти, на які часом, можливо, не звертаємо уваги.

Київський камерний оркестр представить на сцені Національної філармонії України «Пори року» Антоніо Вівальді та «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццолли. Створені в різні епохи, в різних країнах, у різних стилях, обидва твори належать до найпопулярнішого репертуару світової класики.

Солісти –

ВІКТОР ІВАНОВ (скрипка),

ОЛЕКСІЙ КОЛЕСНИК (скрипка),

КСЕНІЯ МОРОЗ (скрипка),

ЯНЖИМА МОРОЗОВА (скрипка),

АНДРІЙ РАХМАНІН (скрипка),

ІГОР РЯБІНІН (скрипка),

АНТОНІНА ЮША-КРИСА (скрипка),

ДМИТРО ГЛУЩЕНКО (віолончель),

ОЛЬГА ЖУКОВА (віолончель)

Партія клавесина – ДМИТРО ТАВАНЕЦЬ

Вартість квитків: 240 грн - 600 грн

Найближчі події