Онлайн концерт: Моцарт, Дворжак. Київський камерний оркестр
Онлайн концерт: Моцарт, Дворжак. Київський камерний оркестр

25-08-2021 19:00

25 серпня у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» традиційно відбудеться авторський проєкт скрипаля Вадима Борисова. Київський камерний оркестр представить твори Вольфганга Амадея Моцарта та Антоніна Дворжака. Зокрема, можна буде почути дворжаківське «Terzetto».

Дворжак написав «Terzetto» у січні 1887-го для домашнього музикування, де сам автор грав на альті разом із друзями – скрипалем Яном Пеліканом та із його студентом Йозефом Круїзом. Цей твір здивує слухачів своєю глибиною змісту та віртуозністю кожної із інструментальних партій.

Цього вечора солістом виступить флейтист Ігор Тютюнніков. У його виконанні звучатиме Другий флейтовий концерт Вольфганга Амадея Моцарта.

Програма концерту:

В. А. Моцарт. Grande Fantaisie (версія для струнних А. Орловського)

В. А. Моцарт. Концерт № 2 для флейти з оркестром ре мажор

А. Дворжак. Serenata (Terzetto, версія для струнного оркестру Ч. Гармона)

А. Дворжак. Три слов’янські танці

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 25 серпня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події