Онлайн концерт: Київський камерний оркестр. Ласло Феньо (Угорщина, віолончель)
Онлайн концерт: Київський камерний оркестр. Ласло Феньо (Угорщина, віолончель)

26-10-2021 19:00

Онлайн концерт: Київський камерний оркестр. Ласло Феньо (Угорщина, віолончель)

26 жовтня у рамках Третього Міжнародного фестивалю «Австрійська осінь» виступить найкращий віолончеліст Угорщини – Ласло Феньо. Звучатиме музика Йозефа Гайдна, Франца Шуберта та Антона Веберна.

Ласло Феньо грає на віолончелі, яку виготовлено 1695-го знаменитим венеціанським майстром Маттео Гофріллером. Цього разу разом із Київським камерним оркестром під орудою головної диригентки Наталії Пономарчук він виконає Перший Віолончельний концерт Йозефа Гайдна.

Також цього вечора, зокрема, можна почути «Langsamer Satz» («Повільний рух») Антона Веберна. Цей твір композитор написав для струнного квартету у червні 1905, але прем’єра відбулася лише 27 травня 1962. Його задум виник під час подорожі по Нижній Австрії. Тоді Веберн подорожував разом із двоюрідною сестрою Вільгельміною Мьортл, яка згодом стала його дружиною. Тому, музика – про кохання до цієї жінки. А ще це – період, коли Веберн почав вчитися в Арнольда Шенберга, засновника «Нової віденської школи».

Програма концерту:

Ф. Шуберт. Струнний квартет № 14 «Смерть і дівчина» ре мінор, D. 810, перекладення для струнного оркестру Г. Малера

Й. Гайдн. Концерт № 1 для віолончелі з оркестром до мажор, Hob. VIIb/1

А. Веберн. Langsamer Satz

Подаруйте собі насолоду вишуканою класикою!

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 26 жовтня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події