Онлайн концерт: Й. Гайдн. «Прощальна» симфонія. Київський камерний оркестр
Онлайн концерт: Й. Гайдн. «Прощальна» симфонія. Київський камерний оркестр

29-12-2021 19:00

29.12.2021

Онлайн концерт: Й. Гайдн. «Прощальна» симфонія. Київський камерний оркестр

29 грудня традиційний передноворічний концерт представить Київський камерний оркестр під орудою його головної диригентки Наталії Пономарчук.

У концерті прозвучать твори Едварда Гріга, Густава Голста та Йозефа Гайдна. Зокрема, знаменита гайднівська симфонія, яка більше відома під назвою «Прощальна», завершить концерт.

В її фіналі музиканти запалюють свічки, прикріплені на їхніх пюпітрах, після чого один за одним припиняють грати, гасять свічі й залишають сцену. Симфонію дограють лише два скрипалі, які після завершення музики йдуть слідом за іншими. Виконання цієї симфонії стане своєрідним символом прощання із роком, що минає.

Програма:

Е.Гріг - "Із часів Хольберга", сюїта у старовинному стилі, тв.40

Г.Голст - "Сюїта Святого Павла" для струнного оркестру, тв.29№2

I. Жига: Vivace II. Остінато: Presto III. Інтермецо: Andante con moto

IV. Фінал: Allegro

Й. Гайдн - Симфонія № 45 («Прощальна») фа-дієз мінор, Hob I: 45

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 29 грудня.

Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події