Онлайн концерт: Олексій Гринюк (Велика Британія). Національний симфонічний оркестр України.
Онлайн концерт: Олексій Гринюк (Велика Британія). Національний симфонічний оркестр України.

26-01-2022 19:00

26 січня в Національній філармонії України разом із Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України під орудою Володимира Сіренка виступить український піаніст Олексій Гринюк. Нині він мешкає у Великій Британії, але його досить часто можна почути і в Києві.

Нагадаємо, Олексій Гринюк як виконавець має особливий стиль: неперевершена техніка природно поєднується із глибиною та переконливістю інтерпретації. Він отримав освіту в Київській спеціалізованій музичній школі імені Миколи Лисенка (1994; кл. Н. Гриднєвої) та Національній музичній академії України імені Петра Чайковського (1999; кл. В. Козлова). Після закінчив Королівську академію музики в Лондоні (2000; кл. Х. Мілна). Олексій гастролює містами США, Франції, Нідерландів. Сферою його виконавської зацікавленості є твори класиків XVIII та ХІХ століть.

Цього разу в Києві він виконає сольну партію в Першому фортепіанному концерті Йоганнеса Брамса. Програму вечора доповнять твори Роберта Шумана та сучасного українського композитора Дмитра Чеснокова. За словами Дмитра, у його симфонічній картині відтворено красу різних куточків України, а ще у головній партії можна почути символ тризубу.

Програма концерту:

Д. Чесноков. Симфонічна картина «Єдина Україна»

Р. Шуман. Симфонічні етюди, тв. 13 (оркестрування Вс. Сіренка)

Й. Брамс. Концерт № 1 для фортепіано з оркестром ре мінор, тв. 15

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 26 січня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події