Онлайн концерт: Марія Віхляєва. Фортепіанний речиталь. Мініатюри
Онлайн концерт: Марія Віхляєва. Фортепіанний речиталь. Мініатюри

14-04-2022 18:00

Онлайн концерт: Марія Віхляєва. Фортепіанний речиталь. Мініатюри

14 квітня Національна філармонія України починає транслювати концерти онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Триває другий місяць повномасштабного вторгнення в Україну рашиських окупантів. У цей час першої подією стане онлайн концерт із назвою «Фортепіанний речиталь. Мініатюри». Солістка Національної філармонії України Марія Віхляєва представить сольну програму із творами Нестора Нижанківського та Миколи Лисенка, а також його старших сучасників – Фридерика Шопена та Ференца Ліста.

На відміну від Шопена, Ліст мав кілька концертів у Києві. А ще написав на теми українських пісень-романсів «Ой, не ходи, Грицю» та «Віють вітри, віють буйні» дві п’єси для фортепіано – «Українську баладу» та «Скаргу». Остання з них завершить цей онлайн концерт наживо.

Програма концерту:

Фридерик Шопен. Ноктюрн Es-dur, №2

Фридерик Шопен. Вальс a-moll, o№3, p. 34

Фридерик Шопен. Вальс cis-moll, №7, op. 64

Фридерик Шопен. Фантазія-експромт, cis-moll

Фридерик Шопен. Вальс h-moll, №10, op. 69

Фридерик Шопен. Балада As-dur, №3

Фридерик Шопен. Вальс e-moll, №14, op. Посмертний

Фридерик Шопен. Мазурка a-moll, №4, op. 67

Ференц Ліст. Утіха E-dur, №2

Ференц Ліст. Ноктюрн «Мрії кохання», As-dur, №3

Ференц Ліст. «Долина Обермана» із циклу «Роки мандрів» (рік перший – Швейцарія)

Микола Лисенко. «Елегія»

Нестор Нижанківський. Вальс cis-moll

Нестор Нижанківський. Інтермецо d-moll

Ференц Ліст. Скарга

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 14 квітня. Початок о 18:00. Наступний онлайн концерт наживо відбудеться 21 квітня. Стежте за новинами та залишайтеся з нами!

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події