Онлайн концерт: Сенс-Санс, Шоссон, Енеску, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України
Онлайн концерт: Сенс-Санс, Шоссон, Енеску, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України

05-08-2022 17:00

Онлайн концерт: Сенс-Санс, Шоссон, Енеску, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України 

 

5 серпня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Сенс-Санс, Шоссон, Енеску, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка. 

 

Символічна арка програми – твори Джордже Енеску (1881 – 1955) та Бориса Лятошинського (1894 – 1968). Обидва композитори жили й творили практично в один і той самий час, втім, пік їхньої активності припав на першу третину – середину ХХ сторіччя. Це надзвичайно складний період у соціально-політичному плані, а водночас надзвичайно цікава епоха вибуху нових мистецьких явищ, течій, тенденцій. Як Енеску, так і Лятошинський відіграли ключову роль у своїй національній культурі: Енеску – основоположник румунської музики, Лятошинський – один із основоположників української модерної музики. Важливим і характерним для Енеску було звернення до румунського фольклору, так само Лятошинський неодноразово звертався у своїй творчості до зразків українського фольклору. Відкриє концерт його Увертюра на чотири українські народні теми. А на завершення прозвучить Румунська рапсодія №1 Джордже Енеску.  

 

Б. Лятошинський – Увертюра на чотири українські народні теми, тв. 20, Е. 

Шоссон – Поема для скрипки з оркестром, тв. 25, 

К. Сен-Санс – Інтродукція і рондо капричіозо 

для скрипки з оркестром, тв. 28, 

Дж. Енеску – Румунська рапсодія № 1 ля мажор, тв. 11/1 

 

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 5 серпня. Початок о 17:00.  

 

Про доступ до онлайн трансляцій концертів. 

 

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно: 

 

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду. 

 

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua. 

 

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції. 

 

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події