Онлайн концерт: Шуберт, Дворжак. Київський камерний оркестр
Онлайн концерт: Шуберт, Дворжак. Київський камерний оркестр

16-02-2021 19:00

16 лютого

Київський камерний оркестр під орудою головної диригентки Наталії Пономарчук представить музику ХІХ століття, а саме – твори Франца Шуберта та Антоніна Дворжака. Так, «Серенада для струнних» останнього завершить цей камерний вечір.

Відомо, що серенада – один із найромантичніших старовинних жанрів. Зазвичай, це – ліричний музичний твір, який обов’язково комусь присвячений. Серенади відомі від епохи Середньовіччя, коли їх виконували трубадури увечері або вночі під вікнами коханої. Жанр набув особливого поширення в Італії та Іспанії. Співак сам акомпанував собі на лютні, мандоліні або гітарі.

Сучасник Чайковського, чеський композитор-класик, альтист і диригент Антонін Дворжак створив власну «Серенаду» у травні 1875-го, празька прем’єра якої відбулася у грудні 1876-го. Ці роки насичені першими творчими перемогами та щасливими роками в особистому житті Дворжака. Так, він нещодавно одружився на Анні Чермаковій, а завдяки композитору Йоганнесу Брамсу та критику Едуарду Гансліку отримав австрійську стипендію, що дозволила Дворжаку зосередитись на творчості та стажуватися у Відні. Романтична схвильованість відчувається і в музиці «Серенади», де, зокрема, друга частина – вальс. Цікаво, що через кілька років вальс стане теж другою частиною знаної «Серенади» Петра Чайковського.

Програма:

Ф. Шуберт. Квінтет до мажор, D. 956

А. Дворжак. Серенада для струнних мі мажор, тв. 22

Насолоджуйтесь вишуканою класикою ХІХ століття у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 16 лютого. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «

Спам

». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник

Play

для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук

@philukr

(Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events