Онлайн концерт: Бетховен, Черні. Київська камерата запрошує
Онлайн концерт: Бетховен, Черні. Київська камерата запрошує

09-08-2021 19:00

9 серпня у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» відбудеться концерт із циклу «Київська камерата запрошує». У виконанні цього колективу, художнім керівником і головним диригентом якого є Валерій Матюхін, але цього разу під орудою Богдана Шведа (Швейцарія) звучатиме музика Людвіга ван Бетховена та, його учня, Карла Черні.

Окрім, увертюри «Коріолан», можна буде почути і Третю симфонію Людвіга ван Бетховена, що більш відома під назвою «Героїчна». Коли йдеться про цей твір, неодмінно згадують історію її нещасливої присвяти. Композитор спершу присвятив твір Наполеону Бонапарту, але коли дізнався, що той оголосив себе імператором французів, відмовився від присвяти. Традиційно вважається, що у другій частині симфонії (траурний марш) автор символічно хоронить свого колишнього кумира.

Програму вечора доповнить Концерт для фортепіано на чотири руки Карла Черні, який звучатиме у виконанні «Kyiv Piano Duo» – Олександри Зайцевої та Дмитра Таванця.

Програма концерту:

Л. Бетховен – Увертюра «Коріолан», тв. 62

К. Черні – Концерт для фортепіано на чотири руки з оркестром до мажор, тв. 153

Л. Бетховен – Симфонія № 3 («Героїчна») мі-бемоль мажор, тв. 55

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 9 серпня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events