Онлайн концерт: Чайковський. Роман Лопатинський. Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Чайковський. Роман Лопатинський. Симфонічний оркестр НФУ

25-02-2022 19:00

25 лютого звучатиме симфонічна музика Петра Чайковського.

Створюючи Перший фортепіанний концерт, Чайковський орієнтувався на довершену майстерність піаніста, диригента та композитора Миколи Рубінштейна. Так, окрім різних технічних складнощів, партія фортепіано має безліч ліричних «моментів», що зачаровують від перших звуків. Рубінштейн не став першим виконавцем цього концерту, а ще вимагав значних змін у його фортепіанній партії. Він виконав цей твір лише 1877-го, коли концерт вже отримав світову славу. Цього разу солістом виступить український піаніст Роман Лопатинський.

Нагадаємо, що 1874-го року, поруч із цим концертом та оперою «Євгеній Онєгін», Чайковський переробив власну Першу симфонію. Її теж почуємо цього вечора у виконанні Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Антонія Кедровського.

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 25 лютого. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 100 UAH - 100 UAH

Upcoming events