Онлайн концерт: Бетховен-250!
Онлайн концерт: Бетховен-250!

05-03-2021 19:00

5 березня в рамках філармонійного абонементу «Симфонічний вимір із соло у Четвертому фортепіанному концерті Людвіга ван Бетховена виступить піаніст Роман Лопатинський.

Нагадаємо, що симфонічний вечір мав би бути ще в червні 2020-го. Адже, минулого року увесь світ відзначав 250-ту річницю від дня народження класика. Тому філармонійний абонемент «Симфонічний вимір», автором та ініціатором якого є головний диригент академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України Микола Дядюра, називався «Бетховен-250!».

Природно, що програму доповнить бетховенська П’ята симфонія. Адже, у концерті, де вперше звучала ця симфонія, відбулася прем’єра і Четвертого фортепіанного концерту. Тоді, 1808-го виконавцем цього концерту був сам автор, який із-за хвороби востаннє виступив як соліст. Цікаво, що потім цей твір звучав лише через два десятиліття – 1836-го у Лейпцигу, коли оркестр був під орудою Фелікса Мендельсона-Бартольді, а серед слухачів – Роберт Шуман.

Цього вечора у Національній філармонії України піаніст Роман Лопатинський виступить у супроводі академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Антонія Кедровського.

Програма:

Людвіг ван Бетховен. Концерт № 4 для фортепіано з оркестром соль мажор, тв. 58

Людвіг ван Бетховен. Симфонія № 5 до мінор, тв. 67

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 5 березня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки:

help@mticket.com.ua

.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук @philukr (Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events