Правила відвідування концертів під час червоної епідеміологічної зони
Правила відвідування концертів під час червоної епідеміологічної зони

Шановні відвідувачі! 


У зв'язку з встановленням з 01 листопада 2021 року у м. Києві “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, змінюються умови відвідування концертів Національної філармонії України. 


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року (зі змінами) та рішення постійної комісії з питань ТЕБ і НС КМДА (протокол № 68), відвідування концертів філармонії можливе за умов: 


♦ Наявності COVID-сертифікату про повну вакцинацію  («зелені сертифікати» - оригінал документу або ж через мобільний додаток Порталу «Дія»)


або


♦ Негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що здійснений протягом не більше 72 годин 


або


♦ Документу про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія». 


Просимо Вас заздалегідь подбати про їх наявність.


Документи будуть перевірятися при вході на концерти Національної філармонії України, а їх відсутність буде підставою для відмови у відвідуванні концерту.


Ці обмеження не застосовуються до осіб віком до 18 років.


Незмінними залишаються обов‘язкове дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.


Заходячи до філармонії, необхідно пройти температурний скринінг.

 

 

 

Найближчі події