100-500 грн
Іван Малкович
10 березня

Іван Малкович

100-500 грн

Національна філармонія України
Володимирський узвіз, 2

Замовити квитки на "Іван Малкович"

Тривалість події — 120 хвилин.

Про подію

10.03.2024
ШЕВЧЕНКО про ROCK
МУЗИКА СЛОВА Цикл музично-поетичних вечорів
ІВАН МАЛКОВИЧ
АНДРІЙ СЕРЕДА
рок-гурт "КОМУ ВНИЗ"
ЮРІЙ ЙОСИФОВИЧ
Liatoshynskyi Capella
БОГДАН ПЛІШ

«Шевченкіана» Андрія Єрмоленка
????Третій з циклу музично-поетичних вечорів «Музика Слова» - Шевченківський вечір. Така традиційна для перших днів весни присвята, адже звертатися до Всесвіту Тараса Шевченка завжди актуально і щоразу неосяжно.
На церемонії вручення Шевченківської премії Іван Малкович поділився спогадами середини 1980-х: «Як же нам хотілося довести всьому світові, що Шевченко і модерний, і сучасний, адже з нього постійно ліпили тільки селянського романтика і таврувальника панів, понижуючи образ національного генія до постаті бідного кобзаря, що печально пощипує струни кобзи чи бандури… Але наша українська натура й далі продовжує зациклюватися на образі мученика, затінюючи істинний образ Шевченка-поета, чий "Кобзар" – особливо в часи без­дер­жав­ності – і аж дотепер правив нам за найвищу Конституцію Національного Духу. Багато поетів страждали і гинули, але небагато давали прихисток у слові цілій нації».
????В програмі вечора звучатиме поезія та музика на слова Тараса Шевченка, що будуть виконані у творчій синергії поета та читця Івана Малковича та симфонічного оркестру та хору Liatoshynskyi Capella під орудою Богдана Пліша. Особливого звучання та тембральної глибини цьому вечору додасть виступ рок-гурту «Кому вниз» та Юрія Йосифовича.
Іван Малкович: «Бо справжні Шевченкові смисли в багатьох його творах звучать як важкий, глибокий рок, а не мелясна попса».
Попереднє замовлення